Hakkımızda

TECHNOTHERM ISITMA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., ürünlerini, tecrübesini ve iş ortaklıklarını, uluslararası arenada sergilemek üzere ülkemizin önde gelen sanayi kentlerinden Çorlu'da kurulmuştur.

Her türlü doğalgaz , içme suyu , yangın tesisatları ile inşaat ve sanayide kullanılan birçok teknik ürünlerden armatürlere, paslanmaz flexlerden topraklama ürünlerine kadar her türlü malzemeye kadar kalite standartları yüksek ve kendi alanında tâbir gereği kendi sayısız denebilecek kadar ürün çeşidi bulunmaktadır.

Technotherm, ürün çeşidini ve tecrübesini coğrafya gözetmeksizin sizlere ulaştırmayı hedeflerinin arasına koymuş, Sadece Çorlu veya Trakya değil, öncelikle doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine Türkiye'nin her noktasına, sonra ise sınırların ötesine, Avrupa, Asya, Afrika ülkelerine, kısaca kalite ve çeşitlilik barındıran ürün gamını ve tecrübesini isteyen her yere, ihtiyaç duyulan her noktaya taşımak için yola çıkmıştır.

Technotherm; tecrübeyi, kalitesinden ödün vermeyen yaklaşımı ve müşteri odaklı pazarlama süreçlerinin önemini yurt dışına taşımayı ilke edinmiştir.

Doğalgaz tesisatları, ihracat, sıhhi tesisat melzemeleri, su tesisatı malzemeleri, çorlu, silivri, yangın söndürme sistemleri, flex, içme suyu sistemleri, paslanmaz flex hortum, pprc, radyatör sistemleri, panel radyatör, radyatör fiyatları çorlu, radyatör arkası, radyatör vanası, radyatör modelleri, doğalgaz tesisatçısı, doğalgaz tesisat projesi, yangın söndürme boruları, kazakistan, rusya, bulgaristan, ihracat